9 Haziran 2014 Pazartesi

Bir anne düşünün ki....


Bir anne düşünün ki çocuğu okuma - yazma öğrenince ilk okuduğu kitap anneciğinin yazdığı kitap olsun istemiş ve çok sevdiği hayvanları konu alan bir çocuk hikaye kitabı kaleme almış! Bu anne hayvanları gerçekten çok seviyor -göstermelik ,yapmacık bir sevgi değil - tüm görsellerini kendi çizdiği hatta kendi olanaklarıyla bastırdığı kitabının tüm gelirini SOKAK HAYVANLARI'na bağışlıyor. Derneğimize başvurduğu zaman inanın çok duygulandık. Başkanımız sevgili Fevziye ÖZKAN ve üyeler olarak kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır biliyoruz sevgili Gamze ERTEKİN  seni  can-ı gönülden kutluyoruz ...

Sevgili dostlar uzun bir süre ara verdikten sonra yeniden yazmaya başlamama böyle güzel ve anlamlı bir haber vesile oldu. Bu kitabı satın aldığınız taktirde ödediğiniz her kuruş sokak hayvanlarına harcanacaktır. İletişim için " http://www.sehayder.com/ " adresine mail atmanız yeterlidir. Kargo masrafı size ait olmak üzere adresinize gönderim yapılacaktır.

Desteklerinizi bekliyoruz.
Sevgiler...

10 yorum:

 1. Çok duygulandım. Bu kitabın tanıtımını yapacağım ve tabii ki satın alacağım. İyi ki böyle insanlar var.

  YanıtlayınSil
 2. Blogunuzu blog keşif etkinliği sayesinde keşfettim ve takibe aldım :) Bu etkinlik sayesinde bir çok blogu tanıma fırsatı buldum :)) Çok güzel bir etkinlik oldu :)) Benim bloguma da beklerim :D
  tasarimkaravani.blogspot.com.tr

  YanıtlayınSil
 3. güzel resimler. güzel paylaşım. teşekkürler.

  YanıtlayınSil
 4. Böyle insanlar çoğalsın, çok çok çoğalsın hem de....hatta dünyada hayvan sevmeyen kimse kalmasın

  YanıtlayınSil
 5. bloğununuzu yeni farke ettim..bu anne ne güzel yürekliymiş,çocuğu okusun diye kitap yazıyor,kendi resmediyor,üstelik hayvansever,tüm geliri bağışlıyor.çok duygulandım..
  sevgiler..
  www.billurcraft.blogspot.com

  YanıtlayınSil
 6. Yüreğinizin güzelliği satırlarınızda çıkmış ortaya .. Yeni rastladım bloğunuza , takipteyim.. Sevgilerimle ..
  Benim nacizane bloğuma da beklerim..www.grilady.blogspot.com

  YanıtlayınSil
 7. Harika bir blogunuz var. Bloglar Yarışıyor kampanyası ile siz de blogunuzla kazanmaya aday olun, blogunuzu tanıtın, mansiyon ve promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı 2016 yılı içerisinde 3.kez düzenliyoruz. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz.
  İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler!


  Web : http://www.bloglaryarisiyor.net
  Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net
  Tel : +90212 330 9707


  YanıtlayınSil
 8. Sevgili Nilgün evde 1 kedim bahçemde 2 köpeğim var fakat köydeki evimin çevresine o kadar çok köpek bırakıyorlarki vicdansızlar dünyanın tek sahibi kendilerini sananlar inanın çok üzülüyorum çok blog sayfamda çok önceleri bir kaç kez yayınlamıştım baktığım canları..sevgi ve dostlukla kalın..

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Aslında biz hayvanseverlerin birbirine çok benzer öyküleri var.
   Sizi çok iyi anlıyorum ve " iyi ki varsınız ! " diyorum.
   Sevgiyle ...

   Sil